O autorze
Zakładki:
Korzystam
Odwiedzam
Zakupy
Tagi
NAPISZ DO MNIE
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga
niedziela, 20 maja 2012
Candy

Zapisałam się na candy na blogu : http://longredthread.wordpress.com/2012/05/13/zapraszam-na-candy-mnostwo-materialow-do-wygrania/#comment-5719 . Wspaniałości do wygrania :)

blog o szyciu, CANDY, fabrics, giveaway, handmade, konkurs, making clothes, materiały, sewing, szycie, szycie ubrań

20:38, drugi-pingu35 , Candy
Link Komentarze (1) »
sobota, 05 maja 2012
Same zaległości..

Nic nie piszę bo i nic sie nie dzieje. Mimo, że pogoda dopisuje to my siedzimy w domu. Choroby nas rozłożyły :/ Mikołaj ma zapalenie płuc a ja zapalenie oskrzeli, gardła i ucha :( No nic...kurujemy sie i już niedługo będzie lepiej..

 

Haft, który zaczęłam stoi w miejscu niestety. Tak sie na niego napaliłam i co...i nic. Weny nie mam ani czasu. Wygląda tak od dłuższego czasu :

foto

W normalnym tempie powinnam już kończyć a ja ledwie zaczęłam .

 

A teraz troszkę zaległych zdjęć :) Mianowicie przed Świętami Wielkanocnymi w szkole córki ogłoszono konkurs na najpiękniejszą palmę. Ponieważ "pracujemy" nad pewnościę siebie u Natalki (jest bardzo nieśmiała i ostrożna) postanowiliśmy, że wiezmie udział. Dużym zaskoczeniem dla nas było ogłoszenie, że mała zajęła pierwsze miejsce w całej szkole :)) Natalka szczęśliwa a ja dumna :) A to nasza palemka;

foto

Po tym jak maż z córeczką przenieśli palme przez podwórko do szkoły zaczęły sypać sie zamówienia :) Dlatego powstało ok. 10 szt. mniejszych palemek. Zdjęcia mam tylko dwóch:

foto

foto

Na koniec opaska autorstwa Natalki z małą pomocą mamusi :))

foto

To tyle na dziś. Muszę uciekać bo mi sie dzieci pozabijają :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedziających o ile tacy istnieją :))

 

 

 

07:38, drugi-pingu35 , Różności
Link Komentarze (3) »